Кармический менеджмент

@karmic_management خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Кармический менеджмент даёт совершенно новый путь решения задач и выполнения проектов. Это работает, и работает всегда. Геше Майкл Роуч, Лама Кристи Макнелли, Майкл Гордон (с)
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
روانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 14:32
20 Sep 2019, 10:24 (197 روز پیش)
آمار انتشار #212:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 20 Sep
+38
38
Sat, 21 Sep
+15
53
Sun, 22 Sep
+8
61
Mon, 23 Sep
+45
106
Tue, 24 Sep
+9
115
Wed, 25 Sep
+10
125
Thu, 26 Sep
+6
131
Fri, 27 Sep
+6
137
Sat, 28 Sep
+4
141
Sun, 29 Sep
+7
148
Mon, 30 Sep
+18
166
Tue, 1 Oct
+1
167
Wed, 2 Oct
+12
179
Thu, 3 Oct
+6
185
Fri, 4 Oct
+2
187
Sat, 5 Oct
+3
190
Sun, 6 Oct
+4
194
Mon, 7 Oct
+4
198
Tue, 8 Oct
+2
200
Wed, 9 Oct
+3
203
Thu, 10 Oct
+2
205
Fri, 11 Oct
+2
207
Sat, 12 Oct
+1
208
Sun, 13 Oct
+3
211
Mon, 14 Oct
+2
213
Tue, 15 Oct
+3
216
Wed, 16 Oct
0
216
Thu, 17 Oct
+2
218
Fri, 18 Oct
+4
222
Sat, 19 Oct
+2
224
Sun, 20 Oct
+4
228
Mon, 21 Oct
+2
230
Tue, 22 Oct
+2
232
Wed, 23 Oct
+2
234
Thu, 24 Oct
+1
235
Fri, 25 Oct
+1
236
Sat, 26 Oct
+2
238
Sun, 27 Oct
+2
240
Mon, 28 Oct
+3
243
Tue, 29 Oct
+1
244
Wed, 30 Oct
+4
248
Thu, 31 Oct
+5
253
Fri, 1 Nov
+8
261
Sat, 2 Nov
+2
263
Sun, 3 Nov
+7
270
Mon, 4 Nov
+2
272
Tue, 5 Nov
+3
275
Wed, 6 Nov
+4
279
Thu, 7 Nov
+1
280
Fri, 8 Nov
+5
285
Sat, 9 Nov
+2
287
Sun, 10 Nov
0
287
Mon, 11 Nov
+2
289
Tue, 12 Nov
+3
292
Wed, 13 Nov
+2
294
Thu, 14 Nov
+1
295
Fri, 15 Nov
+2
297
Sat, 16 Nov
+1
298
Sun, 17 Nov
+1
299
Mon, 18 Nov
+1
300
Tue, 19 Nov
+2
302
Wed, 20 Nov
+2
304
Thu, 21 Nov
+1
305
Fri, 22 Nov
+1
306
Sat, 23 Nov
+2
308
Sun, 24 Nov
+4
312
Mon, 25 Nov
+2
314
Tue, 26 Nov
0
314
Wed, 27 Nov
+1
315
Thu, 28 Nov
0
315
Fri, 29 Nov
0
315
Sat, 30 Nov
+3
318
Sun, 1 Dec
+1
319
Mon, 2 Dec
+1
320
Tue, 3 Dec
+1
321
Wed, 4 Dec
0
321
Thu, 5 Dec
+1
322
Fri, 6 Dec
0
322
Sat, 7 Dec
+2
324
Sun, 8 Dec
+1
325
Mon, 9 Dec
0
325
Tue, 10 Dec
+4
329
Wed, 11 Dec
+1
330
Thu, 12 Dec
+1
331
Fri, 13 Dec
0
331
Sat, 14 Dec
0
331
Sun, 15 Dec
0
331
Mon, 16 Dec
+2
333
Tue, 17 Dec
+1
334
Wed, 18 Dec
+1
335
Thu, 19 Dec
+2
337
Fri, 20 Dec
+2
339
Sat, 21 Dec
+1
340
Sun, 22 Dec
0
340
Mon, 23 Dec
+1
341
Tue, 24 Dec
+2
343
Wed, 25 Dec
+1
344
Thu, 26 Dec
+1
345
Fri, 27 Dec
0
345
Sat, 28 Dec
+2
347
Sun, 29 Dec
+2
349
Mon, 30 Dec
0
349
Tue, 31 Dec
0
349
Wed, 1 Jan
0
349
00:24
349
Thu, 2 Jan
+2
351
00:24
0
349
Fri, 3 Jan
+6
357
00:24
+2
351
Sat, 4 Jan
+4
361
00:24
+6
357
Sun, 5 Jan
+3
364
00:24
+4
361
Mon, 6 Jan
+2
366
00:24
+3
364
Tue, 7 Jan
+3
369
00:24
+2
366
Wed, 8 Jan
+1
370
00:24
+3
369
Thu, 9 Jan
+2
372
00:24
+1
370
Fri, 10 Jan
+2
374
00:24
+2
372
Sat, 11 Jan
0
374
00:24
+2
374
Sun, 12 Jan
+4
378
00:24
0
374
Mon, 13 Jan
+3
381
00:24
+4
378
Tue, 14 Jan
+1
382
00:24
+3
381
Wed, 15 Jan
+2
384
00:24
+1
382
Thu, 16 Jan
+1
385
00:24
+2
384
Fri, 17 Jan
+1
386
00:24
+1
385
Sat, 18 Jan
0
386
00:24
+1
386
Sun, 19 Jan
+1
387
00:24
0
386
Mon, 20 Jan
+3
390
00:24
+1
387
Tue, 21 Jan
+1
391
00:24
+3
390
Wed, 22 Jan
0
391
00:24
+1
391
Thu, 23 Jan
+3
394
00:24
0
391
Fri, 24 Jan
+1
395
00:24
+3
394
Sat, 25 Jan
+2
397
00:24
+1
395
Sun, 26 Jan
+2
399
00:24
+2
397
Mon, 27 Jan
+1
400
00:24
+2
399
Tue, 28 Jan
+2
402
00:24
+1
400
Wed, 29 Jan
+1
403
00:24
+2
402
Thu, 30 Jan
0
403
00:24
+1
403
Fri, 31 Jan
0
403
00:24
0
403
Sat, 1 Feb
+1
404
00:24
0
403
Sun, 2 Feb
0
404
00:24
+1
404
Mon, 3 Feb
+1
405
00:24
0
404
Tue, 4 Feb
+1
406
00:24
+1
405
Wed, 5 Feb
+1
407
00:24
+1
406
Thu, 6 Feb
+2
409
00:24
+1
407
Fri, 7 Feb
0
409
08:24
+2
409
Wed, 11 Mar
0
439
Thu, 12 Mar
0
439
00:24
+30
439
Sat, 4 Apr
0
439