Кармический менеджмент

@karmic_management خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Кармический менеджмент даёт совершенно новый путь решения задач и выполнения проектов. Это работает, и работает всегда. Геше Майкл Роуч, Лама Кристи Макнелли, Майкл Гордон (с)
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
روانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 14:32
20 Jan, 11:06 (75 روز پیش)
آمار انتشار #227:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 20 Jan
+50
50
Tue, 21 Jan
+24
74
00:06
+13h
50
Wed, 22 Jan
+4
78
00:06
+24
74
Thu, 23 Jan
+9
87
00:06
+4
78
Fri, 24 Jan
+6
93
00:06
+9
87
Sat, 25 Jan
+8
101
00:06
+6
93
Sun, 26 Jan
+5
106
00:06
+8
101
Mon, 27 Jan
+4
110
00:06
+5
106
Tue, 28 Jan
+40
150
00:06
+4
110
Wed, 29 Jan
+14
164
00:06
+40
150
Thu, 30 Jan
+3
167
00:06
+14
164
Fri, 31 Jan
+9
176
00:06
+3
167
Sat, 1 Feb
+5
181
00:06
+9
176
Sun, 2 Feb
+4
185
00:06
+5
181
Mon, 3 Feb
+1
186
00:06
+4
185
Tue, 4 Feb
+11
197
00:06
+1
186
Wed, 5 Feb
+5
202
00:06
+11
197
Thu, 6 Feb
+3
205
00:06
+5
202
Fri, 7 Feb
+1
206
08:06
+3
205
Sat, 8 Feb
+3
209
00:06
+1
206
Sun, 9 Feb
+2
211
00:06
+3
209
Mon, 10 Feb
+5
216
00:06
+2
211
Tue, 11 Feb
+1
217
00:06
+5
216
Wed, 12 Feb
+3
220
00:06
+1
217
Thu, 13 Feb
+1
221
00:06
+3
220
Fri, 14 Feb
+2
223
00:06
+1
221
Sat, 15 Feb
0
223
00:06
+2
223
Sun, 16 Feb
+2
225
00:06
0
223
Mon, 17 Feb
+2
227
00:06
+2
225
Tue, 18 Feb
+3
230
00:06
+2
227
Wed, 19 Feb
+3
233
00:06
+3
230
Thu, 20 Feb
+3
236
00:06
+3
233
Fri, 21 Feb
+1
237
00:06
+3
236
Sat, 22 Feb
+2
239
00:06
+1
237
Sun, 23 Feb
0
239
00:06
+2
239
Mon, 24 Feb
+2
241
00:06
0
239
Tue, 25 Feb
+1
242
00:06
+2
241
Wed, 26 Feb
0
242
00:06
+1
242
Thu, 27 Feb
+1
243
00:06
0
242
Fri, 28 Feb
+4
247
00:06
+1
243
Sat, 29 Feb
0
247
00:06
+4
247
Sun, 1 Mar
+2
249
00:06
0
247
Mon, 2 Mar
+3
252
00:06
+2
249
Tue, 3 Mar
+1
253
00:06
+3
252
Wed, 4 Mar
0
253
00:06
+1
253
Thu, 5 Mar
0
253
00:06
0
253
Fri, 6 Mar
+1
254
00:06
0
253
Sat, 7 Mar
0
254
00:06
+1
254
Sun, 8 Mar
+1
255
00:06
0
254
Mon, 9 Mar
+7
262
00:06
+1
255
Tue, 10 Mar
+1
263
00:06
+7
262
Wed, 11 Mar
+4
267
00:06
+1
263
Thu, 12 Mar
+1
268
00:06
+4
267
Fri, 13 Mar
+1
269
00:06
+1
268
Sat, 14 Mar
+1
270
00:06
+1
269
Sun, 15 Mar
+1
271
00:06
+1
270
Mon, 16 Mar
+2
273
00:06
+1
271
Tue, 17 Mar
0
273
01:06
+2
273
Wed, 18 Mar
0
273
00:06
0
273
Thu, 19 Mar
+2
275
00:06
0
273
Fri, 20 Mar
+2
277
00:06
+2
275
Sat, 21 Mar
+2
279
00:06
+2
277
Sun, 22 Mar
0
279
00:06
+2
279
Mon, 23 Mar
0
279
00:06
0
279
Tue, 24 Mar
0
279
00:06
0
279
Wed, 25 Mar
+1
280
00:06
0
279
Thu, 26 Mar
+2
282
00:06
+1
280
Fri, 27 Mar
+1
283
00:06
+2
282
Sat, 28 Mar
0
283
00:06
+1
283
Sun, 29 Mar
0
283
00:06
0
283
Mon, 30 Mar
+2
285
00:06
0
283
Tue, 31 Mar
0
285
00:06
+2
285
Wed, 1 Apr
+4
289
00:06
0
285
Thu, 2 Apr
+3
292
00:06
+4
289
Fri, 3 Apr
0
292
00:06
+3
292