Карманные Заметки

@maladys خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Иногда сказать очень хочется, но некому. Тогда я складываю несказанное в карман и закидываю сюда. Пусть тут поваляется. @zrglva
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 13:38
24 Feb 2019, 00:57 (408 روز پیش)
آمار انتشار #207:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 24 Feb
+56
56
Mon, 25 Feb
+6
62
Tue, 26 Feb
+3
65
Wed, 27 Feb
+1
66
Thu, 28 Feb
+2
68
Fri, 1 Mar
+2
70
Sat, 2 Mar
+5
75
Sun, 3 Mar
+3
78
Mon, 4 Mar
+2
80
Tue, 5 Mar
+3
83
Wed, 6 Mar
+3
86
Thu, 7 Mar
+1
87
Fri, 8 Mar
+1
88
Sat, 9 Mar
+2
90
Sun, 10 Mar
+3
93
Mon, 11 Mar
+9
102
Tue, 12 Mar
+20
122
Wed, 13 Mar
+5
127
Thu, 14 Mar
+1
128
Fri, 15 Mar
+4
132
Sat, 16 Mar
+1
133
Sun, 17 Mar
+2
135
Mon, 18 Mar
+5
140
Tue, 19 Mar
+3
143
Wed, 20 Mar
+3
146
Thu, 21 Mar
0
146
Fri, 22 Mar
+1
147
Sat, 23 Mar
+2
149
Sun, 24 Mar
+3
152
Mon, 25 Mar
+4
156
Tue, 26 Mar
+8
164
Wed, 27 Mar
+2
166
Thu, 28 Mar
+1
167
Fri, 29 Mar
+1
168
Sat, 30 Mar
+2
170
Sun, 31 Mar
+1
171
Mon, 1 Apr
+1
172
Tue, 2 Apr
+3
175
Wed, 3 Apr
+1
176
Thu, 4 Apr
+3
179
Fri, 5 Apr
+3
182
Sat, 6 Apr
+2
184
Sun, 7 Apr
0
184
Mon, 8 Apr
+2
186
Tue, 9 Apr
0
186
Wed, 10 Apr
+2
188
Thu, 11 Apr
0
188
Fri, 12 Apr
0
188
Sat, 13 Apr
+1
189
Sun, 14 Apr
+1
190
Mon, 15 Apr
+2
192
Tue, 16 Apr
+2
194
Wed, 17 Apr
+3
197
Thu, 18 Apr
+3
200
Fri, 19 Apr
+1
201
Sat, 20 Apr
0
201
Sun, 21 Apr
0
201
Mon, 22 Apr
+2
203
Tue, 23 Apr
+4
207
Wed, 24 Apr
+2
209
Thu, 25 Apr
+3
212
Fri, 26 Apr
0
212
Sat, 27 Apr
+2
214
Sun, 28 Apr
0
214
Mon, 29 Apr
0
214
Tue, 30 Apr
+1
215
Wed, 1 May
+1
216
Thu, 2 May
0
216
Fri, 3 May
0
216
Sat, 4 May
0
216
Sun, 5 May
+1
217
Mon, 6 May
+1
218
Tue, 7 May
0
218
Wed, 8 May
+2
220
Thu, 9 May
+2
222
Fri, 10 May
0
222
Sat, 11 May
+2
224
Sun, 12 May
0
224
Mon, 13 May
0
224
Tue, 14 May
0
224
Wed, 15 May
0
224
Thu, 16 May
0
224
Fri, 17 May
+1
225
Sat, 18 May
+3
228
Sun, 19 May
0
228
Mon, 20 May
+3
231
Tue, 21 May
+1
232
Wed, 22 May
+1
233
Thu, 23 May
+2
235
Fri, 24 May
+2
237
Sat, 25 May
0
237
Sun, 26 May
0
237
Mon, 27 May
0
237
Tue, 28 May
0
237
Wed, 29 May
0
237
Thu, 30 May
0
237
Fri, 31 May
0
237
Sat, 1 Jun
0
237
Sun, 2 Jun
0
237
Mon, 3 Jun
+1
238
Tue, 4 Jun
+2
240
Wed, 5 Jun
0
240
Thu, 6 Jun
0
240
Fri, 7 Jun
+1
241
Sat, 8 Jun
0
241
Sun, 9 Jun
+1
242
Mon, 10 Jun
+1
243
Tue, 11 Jun
0
243
Wed, 12 Jun
+2
245
Thu, 13 Jun
+1
246
Fri, 14 Jun
0
246
Sat, 15 Jun
+1
247
Sun, 16 Jun
+1
248
Mon, 17 Jun
0
248
Tue, 18 Jun
0
248
Wed, 19 Jun
+2
250
Thu, 20 Jun
0
250
Fri, 21 Jun
+2
252
Sat, 22 Jun
+1
253
Sun, 23 Jun
+1
254
Mon, 24 Jun
0
254
Tue, 25 Jun
0
254
Wed, 26 Jun
+1
255
Thu, 27 Jun
0
255
Fri, 28 Jun
0
255
Sat, 29 Jun
+2
257
Sun, 30 Jun
0
257
Mon, 1 Jul
0
257
Tue, 2 Jul
0
257
Wed, 3 Jul
+1
258
Thu, 4 Jul
+1
259
Fri, 5 Jul
+1
260
Sat, 6 Jul
+2
262
Sun, 7 Jul
0
262
Mon, 8 Jul
+1
263
Tue, 9 Jul
0
263
Wed, 10 Jul
0
263
Thu, 11 Jul
+1
264
Fri, 12 Jul
+1
265
Sat, 13 Jul
0
265
Sun, 14 Jul
0
265
Mon, 15 Jul
0
265
Tue, 16 Jul
+1
266
Wed, 17 Jul
+1
267
Thu, 18 Jul
0
267
Fri, 19 Jul
+1
268
Sat, 20 Jul
0
268
Sun, 21 Jul
+1
269
Mon, 22 Jul
0
269
Tue, 23 Jul
0
269
Wed, 24 Jul
+1
270
Thu, 25 Jul
+1
271
Fri, 26 Jul
0
271
Sat, 27 Jul
+2
273
Sun, 28 Jul
0
273
Mon, 29 Jul
+1
274
Tue, 30 Jul
0
274
Wed, 31 Jul
+2
276
Thu, 1 Aug
0
276
Fri, 2 Aug
0
276
Sat, 3 Aug
0
276
Sun, 4 Aug
0
276
Mon, 5 Aug
0
276
Tue, 6 Aug
0
276
Wed, 7 Aug
0
276
Thu, 8 Aug
0
276
Fri, 9 Aug
0
276
Sat, 10 Aug
+2
278
Sun, 11 Aug
0
278
Mon, 12 Aug
0
278
Tue, 13 Aug
0
278
Wed, 14 Aug
0
278
Thu, 15 Aug
+1
279
Fri, 16 Aug
0
279
Sat, 17 Aug
0
279
Sun, 18 Aug
0
279
Mon, 19 Aug
+1
280
Tue, 20 Aug
0
280
Wed, 21 Aug
+1
281
Thu, 22 Aug
+1
282
Fri, 23 Aug
+2
284
Sat, 24 Aug
0
284
Sun, 25 Aug
+1
285
Mon, 26 Aug
0
285
Tue, 27 Aug
0
285
Wed, 28 Aug
0
285
Thu, 29 Aug
+1
286
Fri, 30 Aug
0
286
Sat, 31 Aug
+1
287
Sun, 1 Sep
+2
289
Mon, 2 Sep
+1
290
Tue, 3 Sep
0
290
Wed, 4 Sep
0
290
Thu, 5 Sep
0
290
Fri, 6 Sep
0
290
Sat, 7 Sep
0
290
Sun, 8 Sep
0
290
Mon, 9 Sep
+1
291
Tue, 10 Sep
0
291
Wed, 11 Sep
+1
292
Thu, 12 Sep
0
292
Fri, 13 Sep
0
292
Sat, 14 Sep
0
292
Sun, 15 Sep
+2
294
Mon, 16 Sep
0
294
Tue, 17 Sep
+1
295
Wed, 18 Sep
+1
296
Thu, 19 Sep
0
296
Fri, 20 Sep
+1
297
Sat, 21 Sep
0
297
Sun, 22 Sep
0
297
Mon, 23 Sep
0
297
Tue, 24 Sep
0
297
Wed, 25 Sep
0
297
Thu, 26 Sep
0
297
Fri, 27 Sep
0
297
Sat, 28 Sep
0
297
Sun, 29 Sep
+1
298
Mon, 30 Sep
0
298
Tue, 1 Oct
0
298
Wed, 2 Oct
0
298
Thu, 3 Oct
0
298
Fri, 4 Oct
0
298
Sat, 5 Oct
0
298
Sun, 6 Oct
0
298
Mon, 7 Oct
+1
299
Tue, 8 Oct
0
299
Wed, 9 Oct
0
299
Thu, 10 Oct
0
299
Fri, 11 Oct
0
299
Sat, 12 Oct
0
299
Sun, 13 Oct
0
299
Mon, 14 Oct
0
299
Tue, 15 Oct
+1
300
Wed, 16 Oct
0
300
Thu, 17 Oct
0
300
Fri, 18 Oct
0
300
Sat, 19 Oct
+1
301
Sun, 20 Oct
0
301
Mon, 21 Oct
0
301
Tue, 22 Oct
+3
304
Wed, 23 Oct
0
304
Thu, 24 Oct
0
304
Fri, 25 Oct
0
304
Sat, 26 Oct
0
304
Sun, 27 Oct
0
304
Mon, 28 Oct
+1
305
Tue, 29 Oct
0
305
Wed, 30 Oct
+2
307
Thu, 31 Oct
+1
308
Fri, 1 Nov
0
308
Sat, 2 Nov
+1
309
Sun, 3 Nov
0
309
Mon, 4 Nov
0
309
Tue, 5 Nov
0
309
Wed, 6 Nov
+1
310
Thu, 7 Nov
+2
312
Fri, 8 Nov
0
312
Sat, 9 Nov
0
312
Sun, 10 Nov
0
312
Mon, 11 Nov
0
312
Tue, 12 Nov
0
312
Wed, 13 Nov
+1
313
Thu, 14 Nov
0
313
Fri, 15 Nov
0
313
Sat, 16 Nov
0
313
Sun, 17 Nov
0
313
Mon, 18 Nov
0
313
Tue, 19 Nov
0
313
Wed, 20 Nov
0
313
Thu, 21 Nov
0
313
Fri, 22 Nov
0
313
Sat, 23 Nov
0
313
Sun, 24 Nov
+1
314
Mon, 25 Nov
0
314
Tue, 26 Nov
+1
315
Wed, 27 Nov
0
315
Thu, 28 Nov
0
315
Fri, 29 Nov
+1
316
Sat, 30 Nov
0
316
Sun, 1 Dec
0
316
Mon, 2 Dec
0
316
Tue, 3 Dec
0
316
Wed, 4 Dec
0
316
Thu, 5 Dec
+1
317
Fri, 6 Dec
0
317
Sat, 7 Dec
0
317
Sun, 8 Dec
0
317
Mon, 9 Dec
0
317
Tue, 10 Dec
0
317
Wed, 11 Dec
0
317
Thu, 12 Dec
0
317
Fri, 13 Dec
+1
318
Sat, 14 Dec
0
318
Sun, 15 Dec
0
318
Mon, 16 Dec
0
318
Tue, 17 Dec
0
318
Wed, 18 Dec
0
318
Thu, 19 Dec
0
318
Fri, 20 Dec
0
318
Tue, 7 Apr
0
322