Карманные Заметки

@maladys خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Иногда сказать очень хочется, но некому. Тогда я складываю несказанное в карман и закидываю сюда. Пусть тут поваляется. @zrglva
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 13:38
18 Apr 2019, 22:25 (355 روز پیش)
آمار انتشار #213:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 18 Apr
+19
19
Fri, 19 Apr
+24
43
Sat, 20 Apr
+10
53
Sun, 21 Apr
+3
56
Mon, 22 Apr
+5
61
Tue, 23 Apr
+12
73
Wed, 24 Apr
+12
85
Thu, 25 Apr
+5
90
Fri, 26 Apr
+2
92
Sat, 27 Apr
+3
95
Sun, 28 Apr
0
95
Mon, 29 Apr
0
95
Tue, 30 Apr
+1
96
Wed, 1 May
+1
97
Thu, 2 May
0
97
Fri, 3 May
0
97
Sat, 4 May
0
97
Sun, 5 May
+2
99
Mon, 6 May
+2
101
Tue, 7 May
+1
102
Wed, 8 May
+2
104
Thu, 9 May
+2
106
Fri, 10 May
+1
107
Sat, 11 May
+2
109
Sun, 12 May
0
109
Mon, 13 May
0
109
Tue, 14 May
0
109
Wed, 15 May
0
109
Thu, 16 May
+1
110
Fri, 17 May
+1
111
Sat, 18 May
+4
115
Sun, 19 May
0
115
Mon, 20 May
+3
118
Tue, 21 May
+1
119
Wed, 22 May
+2
121
Thu, 23 May
+2
123
Fri, 24 May
+2
125
Sat, 25 May
+1
126
Sun, 26 May
+2
128
Mon, 27 May
0
128
Tue, 28 May
+1
129
Wed, 29 May
0
129
Thu, 30 May
0
129
Fri, 31 May
0
129
Sat, 1 Jun
0
129
Sun, 2 Jun
0
129
Mon, 3 Jun
+1
130
Tue, 4 Jun
+5
135
Wed, 5 Jun
0
135
Thu, 6 Jun
0
135
Fri, 7 Jun
+1
136
Sat, 8 Jun
+1
137
Sun, 9 Jun
+1
138
Mon, 10 Jun
+1
139
Tue, 11 Jun
0
139
Wed, 12 Jun
+2
141
Thu, 13 Jun
+2
143
Fri, 14 Jun
+1
144
Sat, 15 Jun
+1
145
Sun, 16 Jun
+2
147
Mon, 17 Jun
0
147
Tue, 18 Jun
+1
148
Wed, 19 Jun
+3
151
Thu, 20 Jun
0
151
Fri, 21 Jun
+2
153
Sat, 22 Jun
+1
154
Sun, 23 Jun
0
154
Mon, 24 Jun
0
154
Tue, 25 Jun
0
154
Wed, 26 Jun
+1
155
Thu, 27 Jun
0
155
Fri, 28 Jun
+2
157
Sat, 29 Jun
+2
159
Sun, 30 Jun
0
159
Mon, 1 Jul
+1
160
Tue, 2 Jul
0
160
Wed, 3 Jul
+1
161
Thu, 4 Jul
+2
163
Fri, 5 Jul
+1
164
Sat, 6 Jul
+2
166
Sun, 7 Jul
+1
167
Mon, 8 Jul
+2
169
Tue, 9 Jul
0
169
Wed, 10 Jul
0
169
Thu, 11 Jul
+1
170
Fri, 12 Jul
+1
171
Sat, 13 Jul
0
171
Sun, 14 Jul
0
171
Mon, 15 Jul
0
171
Tue, 16 Jul
+1
172
Wed, 17 Jul
+1
173
Thu, 18 Jul
0
173
Fri, 19 Jul
+1
174
Sat, 20 Jul
0
174
Sun, 21 Jul
+1
175
Mon, 22 Jul
0
175
Tue, 23 Jul
0
175
Wed, 24 Jul
0
175
Thu, 25 Jul
+1
176
Fri, 26 Jul
0
176
Sat, 27 Jul
+2
178
Sun, 28 Jul
0
178
Mon, 29 Jul
+1
179
Tue, 30 Jul
+1
180
Wed, 31 Jul
+2
182
Thu, 1 Aug
0
182
Fri, 2 Aug
0
182
Sat, 3 Aug
0
182
Sun, 4 Aug
0
182
Mon, 5 Aug
0
182
Tue, 6 Aug
0
182
Wed, 7 Aug
0
182
Thu, 8 Aug
0
182
Fri, 9 Aug
+1
183
Sat, 10 Aug
+2
185
Sun, 11 Aug
0
185
Mon, 12 Aug
0
185
Tue, 13 Aug
0
185
Wed, 14 Aug
0
185
Thu, 15 Aug
+1
186
Fri, 16 Aug
0
186
Sat, 17 Aug
0
186
Sun, 18 Aug
0
186
Mon, 19 Aug
+4
190
Tue, 20 Aug
0
190
Wed, 21 Aug
0
190
Thu, 22 Aug
+3
193
Fri, 23 Aug
+1
194
Sat, 24 Aug
0
194
Sun, 25 Aug
0
194
Mon, 26 Aug
0
194
Tue, 27 Aug
0
194
Wed, 28 Aug
0
194
Thu, 29 Aug
+1
195
Fri, 30 Aug
0
195
Sat, 31 Aug
+2
197
Sun, 1 Sep
+2
199
Mon, 2 Sep
+1
200
Tue, 3 Sep
0
200
Wed, 4 Sep
0
200
Thu, 5 Sep
0
200
Fri, 6 Sep
0
200
Sat, 7 Sep
0
200
Sun, 8 Sep
+1
201
Mon, 9 Sep
+1
202
Tue, 10 Sep
0
202
Wed, 11 Sep
+1
203
Thu, 12 Sep
0
203
Fri, 13 Sep
0
203
Sat, 14 Sep
0
203
Sun, 15 Sep
+2
205
Mon, 16 Sep
+1
206
Tue, 17 Sep
+1
207
Wed, 18 Sep
+2
209
Thu, 19 Sep
0
209
Fri, 20 Sep
+1
210
Sat, 21 Sep
0
210
Sun, 22 Sep
0
210
Mon, 23 Sep
+1
211
Tue, 24 Sep
0
211
Wed, 25 Sep
+1
212
Thu, 26 Sep
0
212
Fri, 27 Sep
0
212
Sat, 28 Sep
0
212
Sun, 29 Sep
+1
213
Mon, 30 Sep
0
213
Tue, 1 Oct
0
213
Wed, 2 Oct
0
213
Thu, 3 Oct
0
213
Fri, 4 Oct
0
213
Sat, 5 Oct
0
213
Sun, 6 Oct
0
213
Mon, 7 Oct
+1
214
Tue, 8 Oct
0
214
Wed, 9 Oct
0
214
Thu, 10 Oct
0
214
Fri, 11 Oct
0
214
Sat, 12 Oct
0
214
Sun, 13 Oct
0
214
Mon, 14 Oct
0
214
Tue, 15 Oct
+2
216
Wed, 16 Oct
0
216
Thu, 17 Oct
0
216
Fri, 18 Oct
+1
217
Sat, 19 Oct
+1
218
Sun, 20 Oct
0
218
Mon, 21 Oct
0
218
Tue, 22 Oct
+3
221
Wed, 23 Oct
0
221
Thu, 24 Oct
0
221
Fri, 25 Oct
0
221
Sat, 26 Oct
0
221
Sun, 27 Oct
+1
222
Mon, 28 Oct
+1
223
Tue, 29 Oct
0
223
Wed, 30 Oct
+2
225
Thu, 31 Oct
+1
226
Fri, 1 Nov
0
226
Sat, 2 Nov
+1
227
Sun, 3 Nov
0
227
Mon, 4 Nov
0
227
Tue, 5 Nov
0
227
Wed, 6 Nov
+2
229
Thu, 7 Nov
+2
231
Fri, 8 Nov
0
231
Sat, 9 Nov
0
231
Sun, 10 Nov
0
231
Mon, 11 Nov
0
231
Tue, 12 Nov
0
231
Wed, 13 Nov
+1
232
Thu, 14 Nov
+1
233
Fri, 15 Nov
0
233
Sat, 16 Nov
0
233
Sun, 17 Nov
0
233
Mon, 18 Nov
0
233
Tue, 19 Nov
0
233
Wed, 20 Nov
0
233
Thu, 21 Nov
0
233
Fri, 22 Nov
0
233
Sat, 23 Nov
0
233
Sun, 24 Nov
+1
234
Mon, 25 Nov
0
234
Tue, 26 Nov
+1
235
Wed, 27 Nov
0
235
Thu, 28 Nov
0
235
Fri, 29 Nov
+1
236
Sat, 30 Nov
0
236
Sun, 1 Dec
0
236
Mon, 2 Dec
0
236
Tue, 3 Dec
+1
237
Wed, 4 Dec
0
237
Thu, 5 Dec
+1
238
Fri, 6 Dec
0
238
Sat, 7 Dec
0
238
Sun, 8 Dec
0
238
Mon, 9 Dec
0
238
Tue, 10 Dec
0
238
Wed, 11 Dec
0
238
Thu, 12 Dec
0
238
Fri, 13 Dec
+1
239
Sat, 14 Dec
0
239
Sun, 15 Dec
0
239
Mon, 16 Dec
0
239
Tue, 17 Dec
0
239
Wed, 18 Dec
0
239
Thu, 19 Dec
0
239
Fri, 20 Dec
0
239
Sat, 21 Dec
0
239
Sun, 22 Dec
0
239
Mon, 23 Dec
0
239
Tue, 24 Dec
0
239
Wed, 25 Dec
0
239
Thu, 26 Dec
0
239
Fri, 27 Dec
0
239
Sat, 28 Dec
0
239
Sun, 29 Dec
0
239
Mon, 30 Dec
+1
240
Tue, 31 Dec
0
240
Wed, 1 Jan
0
240
00:25
240
Thu, 2 Jan
+1
241
00:25
0
240
Fri, 3 Jan
0
241
00:25
+1
241
Sat, 4 Jan
0
241
00:25
0
241
Sun, 5 Jan
0
241
00:25
0
241
Mon, 6 Jan
0
241
00:25
0
241
Tue, 7 Jan
0
241
00:25
0
241
Wed, 8 Jan
0
241
00:25
0
241
Thu, 9 Jan
0
241
00:25
0
241
Fri, 10 Jan
0
241
00:25
0
241
Sat, 11 Jan
0
241
00:25
0
241
Sun, 12 Jan
0
241
00:25
0
241
Mon, 13 Jan
0
241
00:25
0
241
Tue, 14 Jan
0
241
00:25
0
241
Wed, 15 Jan
+1
242
00:25
0
241
Thu, 16 Jan
0
242
00:25
+1
242
Fri, 17 Jan
0
242
00:25
0
242
Sat, 18 Jan
0
242
00:25
0
242
Sun, 19 Jan
0
242
00:25
0
242
Mon, 20 Jan
0
242
00:25
0
242
Tue, 21 Jan
0
242
00:25
0
242
Wed, 22 Jan
0
242
00:25
0
242
Thu, 23 Jan
0
242
00:25
0
242
Fri, 24 Jan
0
242
00:25
0
242
Sat, 25 Jan
0
242
00:25
0
242
Sun, 26 Jan
0
242
00:25
0
242
Mon, 27 Jan
0
242
00:25
0
242
Tue, 28 Jan
0
242
00:25
0
242
Wed, 29 Jan
+1
243
00:25
0
242
Thu, 30 Jan
0
243
00:25
+1
243
Fri, 31 Jan
+1
244
00:25
0
243
Sat, 1 Feb
0
244
00:25
+1
244
Sun, 2 Feb
0
244
00:25
0
244
Mon, 3 Feb
0
244
00:25
0
244
Tue, 4 Feb
0
244
00:25
0
244
Wed, 5 Feb
0
244
00:25
0
244
Thu, 6 Feb
0
244
00:25
0
244
Fri, 7 Feb
0
244
08:25
0
244
Sat, 8 Feb
0
244
00:25
0
244
Sun, 9 Feb
0
244
00:25
0
244
Mon, 10 Feb
+2
246
00:25
0
244
Tue, 11 Feb
0
246
00:25
+2
246
Tue, 7 Apr
0
258
00:25
0
258