Карманные Заметки

@maladys خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Иногда сказать очень хочется, но некому. Тогда я складываю несказанное в карман и закидываю сюда. Пусть тут поваляется. @zrglva
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 13:38
22 Oct 2019, 12:55 (254 روز پیش)
آمار انتشار #220:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 22 Oct
+39
39
Wed, 23 Oct
+6
45
Thu, 24 Oct
+2
47
Fri, 25 Oct
+2
49
Sat, 26 Oct
+7
56
Sun, 27 Oct
+2
58
Mon, 28 Oct
+1
59
Tue, 29 Oct
+1
60
Wed, 30 Oct
+4
64
Thu, 31 Oct
+1
65
Fri, 1 Nov
+2
67
Sat, 2 Nov
+1
68
Sun, 3 Nov
+2
70
Mon, 4 Nov
+1
71
Tue, 5 Nov
+1
72
Wed, 6 Nov
+2
74
Thu, 7 Nov
+2
76
Fri, 8 Nov
0
76
Sat, 9 Nov
+2
78
Sun, 10 Nov
+2
80
Mon, 11 Nov
0
80
Tue, 12 Nov
0
80
Wed, 13 Nov
+2
82
Thu, 14 Nov
+2
84
Fri, 15 Nov
+1
85
Sat, 16 Nov
+2
87
Sun, 17 Nov
+1
88
Mon, 18 Nov
+2
90
Tue, 19 Nov
0
90
Wed, 20 Nov
+2
92
Thu, 21 Nov
0
92
Fri, 22 Nov
+1
93
Sat, 23 Nov
+2
95
Sun, 24 Nov
+43
138
Mon, 25 Nov
+10
148
Tue, 26 Nov
0
148
Wed, 27 Nov
+1
149
Thu, 28 Nov
+2
151
Fri, 29 Nov
+4
155
Sat, 30 Nov
+2
157
Sun, 1 Dec
+1
158
Mon, 2 Dec
0
158
Tue, 3 Dec
+1
159
Wed, 4 Dec
0
159
Thu, 5 Dec
+1
160
Fri, 6 Dec
+1
161
Sat, 7 Dec
+2
163
Sun, 8 Dec
+2
165
Mon, 9 Dec
0
165
Tue, 10 Dec
0
165
Wed, 11 Dec
+1
166
Thu, 12 Dec
+1
167
Fri, 13 Dec
+2
169
Sat, 14 Dec
0
169
Sun, 15 Dec
+1
170
Mon, 16 Dec
0
170
Tue, 17 Dec
+1
171
Wed, 18 Dec
0
171
Thu, 19 Dec
0
171
Fri, 20 Dec
0
171
Sat, 21 Dec
0
171
Sun, 22 Dec
0
171
Mon, 23 Dec
0
171
Tue, 24 Dec
0
171
Wed, 25 Dec
0
171
Thu, 26 Dec
0
171
Fri, 27 Dec
+1
172
Sat, 28 Dec
+2
174
Sun, 29 Dec
0
174
Mon, 30 Dec
+1
175
Tue, 31 Dec
0
175
Wed, 1 Jan
+1
176
00:55
175
Thu, 2 Jan
+2
178
00:55
+1
176
Fri, 3 Jan
+1
179
00:55
+2
178
Sat, 4 Jan
+1
180
00:55
+1
179
Sun, 5 Jan
+2
182
00:55
+1
180
Mon, 6 Jan
0
182
00:55
+2
182
Tue, 7 Jan
0
182
00:55
0
182
Wed, 8 Jan
0
182
00:55
0
182
Thu, 9 Jan
+2
184
00:55
0
182
Fri, 10 Jan
+1
185
00:55
+2
184
Sat, 11 Jan
0
185
00:55
+1
185
Sun, 12 Jan
+1
186
00:55
0
185
Mon, 13 Jan
+1
187
00:55
+1
186
Tue, 14 Jan
0
187
00:55
+1
187
Wed, 15 Jan
+1
188
00:55
0
187
Thu, 16 Jan
+1
189
00:55
+1
188
Fri, 17 Jan
+1
190
00:55
+1
189
Sat, 18 Jan
0
190
00:55
+1
190
Sun, 19 Jan
0
190
00:55
0
190
Mon, 20 Jan
0
190
00:55
0
190
Tue, 21 Jan
0
190
00:55
0
190
Wed, 22 Jan
0
190
00:55
0
190
Thu, 23 Jan
0
190
00:55
0
190
Fri, 24 Jan
0
190
00:55
0
190
Sat, 25 Jan
+1
191
00:55
0
190
Sun, 26 Jan
+1
192
00:55
+1
191
Mon, 27 Jan
+1
193
00:55
+1
192
Tue, 28 Jan
0
193
00:55
+1
193
Wed, 29 Jan
+1
194
00:55
0
193
Thu, 30 Jan
+1
195
00:55
+1
194
Fri, 31 Jan
+1
196
00:55
+1
195
Sat, 1 Feb
0
196
00:55
+1
196
Sun, 2 Feb
0
196
00:55
0
196
Mon, 3 Feb
0
196
00:55
0
196
Tue, 4 Feb
0
196
00:55
0
196
Wed, 5 Feb
0
196
00:55
0
196
Thu, 6 Feb
0
196
00:55
0
196
Fri, 7 Feb
0
196
08:55
0
196
Sat, 8 Feb
0
196
00:55
0
196
Sun, 9 Feb
+1
197
00:55
0
196
Mon, 10 Feb
+3
200
00:55
+1
197
Tue, 11 Feb
+2
202
00:55
+3
200
Wed, 12 Feb
0
202
00:55
+2
202
Thu, 13 Feb
+1
203
00:55
0
202
Fri, 14 Feb
+1
204
00:55
+1
203
Sat, 15 Feb
0
204
00:55
+1
204
Sun, 16 Feb
+1
205
00:55
0
204
Mon, 17 Feb
0
205
00:55
+1
205
Tue, 18 Feb
0
205
00:55
0
205
Wed, 19 Feb
0
205
00:55
0
205
Thu, 20 Feb
+2
207
00:55
0
205
Fri, 21 Feb
+1
208
00:55
+2
207
Sat, 22 Feb
+1
209
00:55
+1
208
Sun, 23 Feb
+2
211
00:55
+1
209
Mon, 24 Feb
+3
214
00:55
+2
211
Tue, 25 Feb
0
214
00:55
+3
214
Wed, 26 Feb
0
214
00:55
0
214
Thu, 27 Feb
+2
216
00:55
0
214
Fri, 28 Feb
0
216
00:55
+2
216
Sat, 29 Feb
+1
217
00:55
0
216
Sun, 1 Mar
+1
218
00:55
+1
217
Mon, 2 Mar
+1
219
00:55
+1
218
Tue, 3 Mar
+2
221
00:55
+1
219
Wed, 4 Mar
0
221
00:55
+2
221
Thu, 5 Mar
0
221
00:55
0
221
Fri, 6 Mar
0
221
00:55
0
221
Sat, 7 Mar
0
221
00:55
0
221
Sun, 8 Mar
+1
222
00:55
0
221
Mon, 9 Mar
0
222
00:55
+1
222
Tue, 10 Mar
0
222
00:55
0
222
Wed, 11 Mar
+1
223
00:55
0
222
Thu, 12 Mar
+1
224
00:55
+1
223
Fri, 13 Mar
+1
225
00:55
+1
224
Sat, 14 Mar
0
225
00:55
+1
225
Sun, 15 Mar
0
225
00:55
0
225
Mon, 16 Mar
0
225
00:55
0
225
Tue, 17 Mar
+1
226
01:55
0
225
Wed, 18 Mar
0
226
00:55
+1
226
Thu, 19 Mar
0
226
00:55
0
226
Fri, 20 Mar
+1
227
00:55
0
226
Sat, 21 Mar
0
227
00:55
+1
227
Sun, 22 Mar
0
227
00:55
0
227
Mon, 23 Mar
0
227
00:55
0
227
Tue, 24 Mar
0
227
00:55
0
227
Wed, 25 Mar
0
227
00:55
0
227
Thu, 26 Mar
0
227
00:55
0
227
Fri, 27 Mar
+1
228
00:55
0
227
Sat, 28 Mar
+1
229
00:55
+1
228
Sun, 29 Mar
+1
230
00:55
+1
229
Mon, 30 Mar
0
230
00:55
+1
230
Tue, 31 Mar
0
230
00:55
0
230
Wed, 1 Apr
0
230
00:55
0
230
Thu, 2 Apr
+1
231
00:55
0
230
Fri, 3 Apr
0
231
00:55
+1
231
Sat, 4 Apr
0
231
00:55
0
231
Sun, 5 Apr
0
231
00:55
0
231
Mon, 6 Apr
0
231
00:55
0
231
Tue, 7 Apr
0
231
00:55
0
231
Wed, 8 Apr
0
231
00:55
0
231
Thu, 9 Apr
0
231
00:55
0
231
Fri, 10 Apr
0
231
00:55
0
231
Sat, 11 Apr
+1
232
Sun, 12 Apr
0
232
Mon, 13 Apr
0
232
Tue, 14 Apr
+3
235
Wed, 15 Apr
0
235
Thu, 16 Apr
+2
237
Fri, 17 Apr
0
237
Sat, 18 Apr
0
237
Sun, 19 Apr
0
237
Mon, 20 Apr
0
237
Tue, 21 Apr
0
237
Wed, 22 Apr
+1
238
Thu, 23 Apr
0
238
Fri, 24 Apr
0
238
Sat, 25 Apr
0
238
Sun, 26 Apr
0
238
Mon, 27 Apr
+1
239
Tue, 28 Apr
0
239
Wed, 29 Apr
0
239
Thu, 30 Apr
0
239
Fri, 1 May
0
239
Sat, 2 May
0
239
Sun, 3 May
+1
240
Mon, 4 May
0
240
Tue, 5 May
+1
241
Wed, 6 May
0
241
Thu, 7 May
0
241
Fri, 8 May
+1
242
Sat, 9 May
0
242
Sun, 10 May
0
242
Mon, 11 May
0
242
Tue, 12 May
0
242
Wed, 13 May
+2
244
Thu, 14 May
+1
245
Fri, 15 May
+1
246
Sat, 16 May
+1
247
Sun, 17 May
0
247
Mon, 18 May
+2
249
Tue, 19 May
+1
250
Wed, 20 May
0
250
Thu, 21 May
0
250
Fri, 22 May
0
250
Sat, 23 May
0
250
Sun, 24 May
0
250
Mon, 25 May
0
250
Tue, 26 May
0
250
Wed, 27 May
0
250
Thu, 28 May
+1
251
Fri, 29 May
0
251
Sat, 30 May
+1
252
Sun, 31 May
+1
253
Mon, 1 Jun
0
253
Tue, 2 Jun
0
253
Wed, 3 Jun
0
253
Thu, 4 Jun
0
253
Fri, 5 Jun
0
253
Sat, 6 Jun
0
253
Sun, 7 Jun
0
253
Mon, 8 Jun
0
253
Tue, 9 Jun
+1
254
Wed, 10 Jun
0
254
Thu, 11 Jun
+1
255
Fri, 12 Jun
+1
256
Sat, 13 Jun
0
256
Sun, 14 Jun
0
256
Mon, 15 Jun
+2
258
Tue, 16 Jun
0
258
Wed, 17 Jun
0
258
Thu, 18 Jun
0
258
Fri, 19 Jun
+1
259
Sat, 20 Jun
0
259
Sun, 21 Jun
+1
260
Mon, 22 Jun
0
260
Tue, 23 Jun
0
260
Wed, 24 Jun
+1
261
Thu, 25 Jun
0
261
Fri, 26 Jun
0
261
Sat, 27 Jun
0
261
Sun, 28 Jun
0
261
Mon, 29 Jun
0
261
Tue, 30 Jun
0
261
Wed, 1 Jul
0
261
Thu, 2 Jul
0
261