NambaMedia

@nambamedia خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Обзоры, подборки и прочие полезности
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
بازاریابی، روابط عمومی، تبلیغات
اضافه شده به شاخص
12.03.2018 11:01
6 Nov 2018, 14:21 (519 روز پیش)
آمار انتشار #56:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 6 Nov
+140
140
Wed, 7 Nov
+41
181
Thu, 8 Nov
+14
195
Fri, 9 Nov
+14
209
Sat, 10 Nov
+27
236
Sun, 11 Nov
+7
243
Mon, 12 Nov
+10
253
Tue, 13 Nov
+12
265
Wed, 14 Nov
+42
307
Thu, 15 Nov
+105
412
Fri, 16 Nov
+14
426
Sat, 17 Nov
+5
431
Sun, 18 Nov
+5
436
Mon, 19 Nov
+13
449
Tue, 20 Nov
+62
511
Wed, 21 Nov
+21
532
Thu, 22 Nov
+8
540
Fri, 23 Nov
+4
544
Sat, 24 Nov
+1
545
Sun, 25 Nov
+3
548
Mon, 26 Nov
+7
555
Tue, 27 Nov
+4
559
Wed, 28 Nov
+8
567
Thu, 29 Nov
+3
570
Fri, 30 Nov
+4
574
Sat, 1 Dec
+2
576
Sun, 2 Dec
+1
577
Mon, 3 Dec
+3
580
Tue, 4 Dec
+23
603
Wed, 5 Dec
+7
610
Thu, 6 Dec
+6
616
Fri, 7 Dec
+2
618
Sat, 8 Dec
+4
622
Sun, 9 Dec
+5
627
Mon, 10 Dec
+3
630
Tue, 11 Dec
+1
631
Wed, 12 Dec
+9
640
Thu, 13 Dec
+17
657
Fri, 14 Dec
+8
665
Sat, 15 Dec
+4
669
Sun, 16 Dec
+2
671
Mon, 17 Dec
+5
676
Tue, 18 Dec
+3
679
Wed, 19 Dec
+1
680
Thu, 20 Dec
+1
681
Fri, 21 Dec
+1
682
Sat, 22 Dec
+3
685
Sun, 23 Dec
+2
687
Mon, 24 Dec
+1
688
Tue, 25 Dec
+3
691
Wed, 26 Dec
+1
692
Thu, 27 Dec
+2
694
Fri, 28 Dec
+2
696
Sat, 29 Dec
+2
698
Sun, 30 Dec
+2
700
Mon, 31 Dec
+3
703
Tue, 1 Jan
+1
704
Wed, 2 Jan
0
704
Thu, 3 Jan
+1
705
Fri, 4 Jan
0
705
Sat, 5 Jan
+3
708
Sun, 6 Jan
+2
710
Mon, 7 Jan
+1
711
Tue, 8 Jan
+3
714
Wed, 9 Jan
+1
715
Thu, 10 Jan
+3
718
Fri, 11 Jan
+1
719
Sat, 12 Jan
+2
721
Sun, 13 Jan
0
721
Mon, 14 Jan
+2
723
Tue, 15 Jan
0
723
Wed, 16 Jan
0
723
Thu, 17 Jan
+5
728
Fri, 18 Jan
+7
735
Sat, 19 Jan
+1
736
Sun, 20 Jan
0
736
Mon, 21 Jan
+4
740
Tue, 22 Jan
+3
743
Wed, 23 Jan
+1
744
Thu, 24 Jan
+3
747
Fri, 25 Jan
+2
749
Sat, 26 Jan
+3
752
Sun, 27 Jan
+1
753
Mon, 28 Jan
+3
756
Tue, 29 Jan
+1
757
Wed, 30 Jan
0
757
Thu, 31 Jan
0
757
Fri, 1 Feb
+2
759
Sat, 2 Feb
0
759
Sun, 3 Feb
+1
760
Mon, 4 Feb
0
760
Tue, 5 Feb
+1
761
Wed, 6 Feb
+2
763
Thu, 7 Feb
+1
764
Fri, 8 Feb
+2
766
Sat, 9 Feb
0
766
Sun, 10 Feb
0
766
Mon, 11 Feb
0
766
Tue, 12 Feb
+1
767
Wed, 13 Feb
0
767
Thu, 14 Feb
+9
776
Fri, 15 Feb
+15
791
Sat, 16 Feb
+3
794
Sun, 17 Feb
0
794
Mon, 18 Feb
+2
796
Tue, 19 Feb
0
796
Wed, 20 Feb
+1
797
Thu, 21 Feb
0
797
Fri, 22 Feb
+3
800
Sat, 23 Feb
+2
802
Sun, 24 Feb
0
802
Mon, 25 Feb
0
802
Tue, 26 Feb
0
802
Wed, 27 Feb
+3
805
Thu, 28 Feb
0
805
Fri, 1 Mar
0
805
Sat, 2 Mar
0
805
Sun, 3 Mar
+1
806
Mon, 4 Mar
0
806
Tue, 5 Mar
0
806
Wed, 6 Mar
+2
808
Thu, 7 Mar
+1
809
Fri, 8 Mar
+6
815
Sat, 9 Mar
+3
818
Sun, 10 Mar
+3
821
Mon, 11 Mar
+1
822
Tue, 12 Mar
+3
825
Wed, 13 Mar
+1
826
Thu, 14 Mar
+3
829
Fri, 15 Mar
+2
831
Sat, 16 Mar
0
831
Sun, 17 Mar
0
831
Mon, 18 Mar
0
831
Tue, 19 Mar
+1
832
Wed, 20 Mar
0
832
Thu, 21 Mar
+3
835
Fri, 22 Mar
0
835
Sat, 23 Mar
0
835
Sun, 24 Mar
0
835
Mon, 25 Mar
0
835
Tue, 26 Mar
0
835
Wed, 27 Mar
0
835
Thu, 28 Mar
+1
836
Fri, 29 Mar
0
836
Sat, 30 Mar
+3
839
Sun, 31 Mar
0
839
Mon, 1 Apr
+2
841
Tue, 2 Apr
0
841
Wed, 3 Apr
0
841
Thu, 4 Apr
0
841
Fri, 5 Apr
+2
843
Sat, 6 Apr
+2
845
Sun, 7 Apr
+1
846
Mon, 8 Apr
0
846
Tue, 9 Apr
+2
848
Wed, 10 Apr
+1
849
Thu, 11 Apr
0
849
Fri, 12 Apr
+1
850
Sat, 13 Apr
0
850
Sun, 14 Apr
0
850
Mon, 15 Apr
0
850
Tue, 16 Apr
0
850
Wed, 17 Apr
0
850
Thu, 18 Apr
+1
851
Fri, 19 Apr
0
851
Sat, 20 Apr
0
851
Sun, 21 Apr
+1
852
Mon, 22 Apr
0
852
Tue, 23 Apr
+1
853
Wed, 24 Apr
+1
854
Thu, 25 Apr
+1
855
Fri, 26 Apr
+2
857
Sat, 27 Apr
+1
858
Sun, 28 Apr
0
858
Mon, 29 Apr
+9
867
Tue, 30 Apr
+1
868
Wed, 1 May
+2
870
Thu, 2 May
+3
873
Fri, 3 May
+1
874
Sat, 4 May
+2
876
Sun, 5 May
0
876
Mon, 6 May
+1
877
Tue, 7 May
0
877
Wed, 8 May
0
877
Thu, 9 May
+1
878
Fri, 10 May
0
878
Sat, 11 May
0
878
Sun, 12 May
+1
879
Mon, 13 May
0
879
Tue, 14 May
+2
881
Wed, 15 May
0
881
Thu, 16 May
+1
882
Fri, 17 May
0
882
Sat, 18 May
0
882
Sun, 19 May
+1
883
Mon, 20 May
0
883
Tue, 21 May
0
883
Wed, 22 May
+1
884
Thu, 23 May
+1
885
Fri, 24 May
+1
886
Sat, 25 May
0
886
Sun, 26 May
+2
888
Mon, 27 May
0
888
Tue, 28 May
0
888
Wed, 29 May
0
888
Thu, 30 May
0
888
Fri, 31 May
0
888
Sat, 1 Jun
0
888
Sun, 2 Jun
0
888
Mon, 3 Jun
0
888
Tue, 4 Jun
0
888
Wed, 5 Jun
0
888
Thu, 6 Jun
0
888
Fri, 7 Jun
0
888
Sat, 8 Jun
0
888
Sun, 9 Jun
0
888
Mon, 10 Jun
+1
889
Tue, 11 Jun
0
889
Wed, 12 Jun
0
889
Thu, 13 Jun
0
889
Fri, 14 Jun
0
889
Sat, 15 Jun
+1
890
Sun, 16 Jun
0
890
Mon, 17 Jun
0
890
Tue, 18 Jun
0
890
Wed, 19 Jun
+1
891
Thu, 20 Jun
+2
893
Fri, 21 Jun
0
893
Sat, 22 Jun
+2
895
Sun, 23 Jun
0
895
Mon, 24 Jun
0
895
Tue, 25 Jun
0
895
Wed, 26 Jun
0
895
Thu, 27 Jun
0
895
Fri, 28 Jun
+1
896
Sat, 29 Jun
+1
897
Sun, 30 Jun
0
897
Mon, 1 Jul
0
897
Tue, 2 Jul
0
897
Wed, 3 Jul
0
897
Thu, 4 Jul
0
897
Fri, 5 Jul
0
897
Sat, 6 Jul
0
897
Sun, 7 Jul
0
897
Mon, 8 Jul
+1
898
Tue, 9 Jul
0
898
Wed, 10 Jul
0
898
Thu, 11 Jul
+1
899
Fri, 12 Jul
+1
900
Sat, 13 Jul
0
900
Sun, 14 Jul
0
900
Mon, 15 Jul
+1
901
Tue, 16 Jul
0
901
Wed, 17 Jul
+1
902
Thu, 18 Jul
0
902
Fri, 19 Jul
0
902
Sat, 20 Jul
0
902
Sun, 21 Jul
0
902
Mon, 22 Jul
+1
903
Tue, 23 Jul
+1
904
Wed, 24 Jul
+1
905
Thu, 25 Jul
0
905
Fri, 26 Jul
+1
906
Sat, 27 Jul
0
906
Sun, 28 Jul
0
906
Mon, 29 Jul
+2
908
Tue, 30 Jul
+1
909
Wed, 31 Jul
0
909
Thu, 1 Aug
0
909
Fri, 2 Aug
0
909
Sat, 3 Aug
0
909
Sun, 4 Aug
0
909
Mon, 5 Aug
+1
910
Tue, 6 Aug
0
910
Wed, 7 Aug
+1
911
Thu, 8 Aug
0
911
Fri, 9 Aug
0
911
Sat, 10 Aug
0
911
Sun, 11 Aug
0
911
Mon, 12 Aug
+1
912
Tue, 13 Aug
+1
913
Wed, 14 Aug
0
913
Thu, 15 Aug
0
913
Fri, 16 Aug
+1
914
Sat, 17 Aug
0
914
Sun, 18 Aug
0
914
Mon, 19 Aug
0
914
Tue, 20 Aug
0
914
Wed, 21 Aug
+2
916
Thu, 22 Aug
0
916
Fri, 23 Aug
+1
917
Sat, 24 Aug
0
917
Sun, 25 Aug
0
917
Mon, 26 Aug
0
917
Tue, 27 Aug
0
917
Wed, 28 Aug
0
917
Thu, 29 Aug
+1
918
Fri, 30 Aug
0
918
Sat, 31 Aug
0
918
Sun, 1 Sep
0
918
Wed, 8 Apr
0
1001
00:21
0
1001