Sozduk

@sozduk خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Эне тилим - эне сүтүм • @dosondo
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 19:18
20 Feb, 15:14 (248 روز پیش)
آمار انتشار #114:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 20 Feb
+13
13
Fri, 21 Feb
+10
23
00:14
+9h
13
Sat, 22 Feb
+14
37
00:14
+10
23
Sun, 23 Feb
+4
41
00:14
+14
37
Mon, 24 Feb
+4
45
00:14
+4
41
Tue, 25 Feb
0
45
00:14
+4
45
Wed, 26 Feb
+3
48
00:14
0
45
Thu, 27 Feb
0
48
00:14
+3
48
Fri, 28 Feb
+2
50
00:14
0
48
Sat, 29 Feb
+3
53
00:14
+2
50
Sun, 1 Mar
0
53
00:14
+3
53
Mon, 2 Mar
+1
54
00:14
0
53
Tue, 3 Mar
+1
55
00:14
+1
54
Wed, 4 Mar
0
55
00:14
+1
55
Thu, 5 Mar
+1
56
00:14
0
55
Fri, 6 Mar
0
56
00:14
+1
56
Sat, 7 Mar
+1
57
00:14
0
56
Sun, 8 Mar
+1
58
00:14
+1
57
Mon, 9 Mar
0
58
00:14
+1
58
Tue, 10 Mar
0
58
00:14
0
58
Wed, 11 Mar
+1
59
00:14
0
58
Thu, 12 Mar
0
59
00:14
+1
59
Fri, 13 Mar
0
59
00:14
0
59
Sat, 14 Mar
+1
60
00:14
0
59
Sun, 15 Mar
+1
61
00:14
+1
60
Mon, 16 Mar
+1
62
00:14
+1
61
Tue, 17 Mar
0
62
01:14
+1
62
Wed, 18 Mar
+1
63
00:14
0
62
Thu, 19 Mar
0
63
00:14
+1
63
Fri, 20 Mar
0
63
00:14
0
63
Sat, 21 Mar
0
63
00:14
0
63
Sun, 22 Mar
+1
64
00:14
0
63
Mon, 23 Mar
0
64
00:14
+1
64
Tue, 24 Mar
0
64
00:14
0
64
Wed, 25 Mar
+1
65
00:14
0
64
Thu, 26 Mar
0
65
00:14
+1
65
Fri, 27 Mar
+1
66
00:14
0
65
Sat, 28 Mar
0
66
00:14
+1
66
Sun, 29 Mar
0
66
00:14
0
66
Mon, 30 Mar
0
66
00:14
0
66
Tue, 31 Mar
+4
70
00:14
0
66
Wed, 1 Apr
+1
71
00:14
+4
70
Thu, 2 Apr
0
71
00:14
+1
71
Fri, 3 Apr
0
71
00:14
0
71
Sat, 4 Apr
+1
72
00:14
0
71
Sun, 5 Apr
+1
73
00:14
+1
72
Mon, 6 Apr
0
73
00:14
+1
73
Tue, 7 Apr
0
73
00:14
0
73
Wed, 8 Apr
+1
74
00:14
0
73
Thu, 9 Apr
0
74
00:14
+1
74
Fri, 10 Apr
+1
75
00:14
0
74
Sat, 11 Apr
0
75
00:14
+1
75
Sun, 12 Apr
+2
77
00:14
0
75
Mon, 13 Apr
+1
78
00:14
+2
77
Tue, 14 Apr
+1
79
00:14
+1
78
Wed, 15 Apr
+1
80
00:14
+1
79
Thu, 16 Apr
+1
81
00:14
+1
80
Fri, 17 Apr
0
81
00:14
+1
81
Sat, 18 Apr
+1
82
03:14
0
81
Sun, 19 Apr
+1
83
00:14
+1
82
Mon, 20 Apr
+1
84
00:14
+1
83
Tue, 21 Apr
+1
85
00:14
+1
84
Wed, 22 Apr
0
85
00:14
+1
85
Thu, 23 Apr
0
85
00:14
0
85
Fri, 24 Apr
0
85
00:14
0
85
Sat, 25 Apr
0
85
00:14
0
85
Sun, 26 Apr
0
85
00:14
0
85
Mon, 27 Apr
0
85
00:14
0
85
Tue, 28 Apr
0
85
00:14
0
85
Wed, 29 Apr
0
85
00:14
0
85
Thu, 30 Apr
0
85
00:14
0
85
Fri, 1 May
0
85
00:14
0
85
Sat, 2 May
0
85
00:14
0
85