Sozduk

@sozduk خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

• Аккаунт для изучающих Кыргызский язык
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 19:18
22 Feb, 08:27 (99 روز پیش)
آمار انتشار #116:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 22 Feb
+17
17
Sun, 23 Feb
+8
25
00:27
+16h
17
Mon, 24 Feb
+5
30
00:27
+8
25
Tue, 25 Feb
0
30
00:27
+5
30
Wed, 26 Feb
+4
34
00:27
0
30
Thu, 27 Feb
0
34
00:27
+4
34
Fri, 28 Feb
+2
36
00:27
0
34
Sat, 29 Feb
+2
38
00:27
+2
36
Sun, 1 Mar
0
38
00:27
+2
38
Mon, 2 Mar
+1
39
00:27
0
38
Tue, 3 Mar
+1
40
00:27
+1
39
Wed, 4 Mar
0
40
00:27
+1
40
Thu, 5 Mar
+1
41
00:27
0
40
Fri, 6 Mar
0
41
00:27
+1
41
Sat, 7 Mar
+1
42
00:27
0
41
Sun, 8 Mar
+1
43
00:27
+1
42
Mon, 9 Mar
0
43
00:27
+1
43
Tue, 10 Mar
+1
44
00:27
0
43
Wed, 11 Mar
+1
45
00:27
+1
44
Thu, 12 Mar
0
45
00:27
+1
45
Fri, 13 Mar
0
45
00:27
0
45
Sat, 14 Mar
+1
46
00:27
0
45
Sun, 15 Mar
+1
47
00:27
+1
46
Mon, 16 Mar
+1
48
00:27
+1
47
Tue, 17 Mar
0
48
01:27
+1
48
Wed, 18 Mar
+2
50
00:27
0
48
Thu, 19 Mar
0
50
00:27
+2
50
Fri, 20 Mar
0
50
00:27
0
50
Sat, 21 Mar
0
50
00:27
0
50
Sun, 22 Mar
+1
51
00:27
0
50
Mon, 23 Mar
0
51
00:27
+1
51
Tue, 24 Mar
0
51
00:27
0
51
Wed, 25 Mar
+1
52
00:27
0
51
Thu, 26 Mar
0
52
00:27
+1
52
Fri, 27 Mar
+1
53
00:27
0
52
Sat, 28 Mar
0
53
00:27
+1
53
Sun, 29 Mar
0
53
00:27
0
53
Mon, 30 Mar
0
53
00:27
0
53
Tue, 31 Mar
+4
57
00:27
0
53
Wed, 1 Apr
+1
58
00:27
+4
57
Thu, 2 Apr
0
58
00:27
+1
58
Fri, 3 Apr
0
58
00:27
0
58
Sat, 4 Apr
+1
59
00:27
0
58
Sun, 5 Apr
+1
60
00:27
+1
59
Mon, 6 Apr
0
60
00:27
+1
60
Tue, 7 Apr
0
60
00:27
0
60
Wed, 8 Apr
+1
61
00:27
0
60
Thu, 9 Apr
+1
62
00:27
+1
61
Fri, 10 Apr
+1
63
00:27
+1
62
Sat, 11 Apr
0
63
00:27
+1
63
Sun, 12 Apr
+2
65
00:27
0
63
Mon, 13 Apr
+1
66
00:27
+2
65
Tue, 14 Apr
+1
67
00:27
+1
66
Wed, 15 Apr
+2
69
00:27
+1
67
Thu, 16 Apr
+1
70
00:27
+2
69
Fri, 17 Apr
0
70
00:27
+1
70
Sat, 18 Apr
+1
71
03:27
0
70
Sun, 19 Apr
+1
72
00:27
+1
71
Mon, 20 Apr
+1
73
00:27
+1
72
Tue, 21 Apr
+1
74
00:27
+1
73
Wed, 22 Apr
0
74
00:27
+1
74
Thu, 23 Apr
0
74
00:27
0
74
Fri, 24 Apr
0
74
00:27
0
74
Sat, 25 Apr
0
74
00:27
0
74
Sun, 26 Apr
0
74
00:27
0
74
Mon, 27 Apr
0
74
00:27
0
74
Tue, 28 Apr
0
74
00:27
0
74
Wed, 29 Apr
0
74
00:27
0
74
Thu, 30 Apr
0
74
00:27
0
74
Fri, 1 May
0
74
00:27
0
74
Sat, 2 May
0
74
00:27
0
74
Sun, 3 May
0
74
00:27
0
74