Sozduk

@sozduk خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

• Аккаунт для изучающих Кыргызский язык
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 19:18
22 Feb, 16:06 (105 روز پیش)
آمار انتشار #117:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 22 Feb
+9
9
Sun, 23 Feb
+10
19
00:06
+8h
9
Mon, 24 Feb
+5
24
00:06
+10
19
Tue, 25 Feb
0
24
00:06
+5
24
Wed, 26 Feb
+4
28
00:06
0
24
Thu, 27 Feb
0
28
00:06
+4
28
Fri, 28 Feb
+2
30
00:06
0
28
Sat, 29 Feb
+2
32
00:06
+2
30
Sun, 1 Mar
0
32
00:06
+2
32
Mon, 2 Mar
+1
33
00:06
0
32
Tue, 3 Mar
+1
34
00:06
+1
33
Wed, 4 Mar
0
34
00:06
+1
34
Thu, 5 Mar
+1
35
00:06
0
34
Fri, 6 Mar
0
35
00:06
+1
35
Sat, 7 Mar
+1
36
00:06
0
35
Sun, 8 Mar
+1
37
00:06
+1
36
Mon, 9 Mar
0
37
00:06
+1
37
Tue, 10 Mar
+1
38
00:06
0
37
Wed, 11 Mar
+1
39
00:06
+1
38
Thu, 12 Mar
0
39
00:06
+1
39
Fri, 13 Mar
0
39
00:06
0
39
Sat, 14 Mar
+1
40
00:06
0
39
Sun, 15 Mar
+1
41
00:06
+1
40
Mon, 16 Mar
+1
42
00:06
+1
41
Tue, 17 Mar
0
42
01:06
+1
42
Wed, 18 Mar
+2
44
00:06
0
42
Thu, 19 Mar
0
44
00:06
+2
44
Fri, 20 Mar
0
44
00:06
0
44
Sat, 21 Mar
0
44
00:06
0
44
Sun, 22 Mar
+1
45
00:06
0
44
Mon, 23 Mar
0
45
00:06
+1
45
Tue, 24 Mar
0
45
00:06
0
45
Wed, 25 Mar
+1
46
00:06
0
45
Thu, 26 Mar
0
46
00:06
+1
46
Fri, 27 Mar
+1
47
00:06
0
46
Sat, 28 Mar
0
47
00:06
+1
47
Sun, 29 Mar
0
47
00:06
0
47
Mon, 30 Mar
0
47
00:06
0
47
Tue, 31 Mar
+4
51
00:06
0
47
Wed, 1 Apr
+1
52
00:06
+4
51
Thu, 2 Apr
0
52
00:06
+1
52
Fri, 3 Apr
0
52
00:06
0
52
Sat, 4 Apr
+1
53
00:06
0
52
Sun, 5 Apr
+1
54
00:06
+1
53
Mon, 6 Apr
0
54
00:06
+1
54
Tue, 7 Apr
0
54
00:06
0
54
Wed, 8 Apr
+1
55
00:06
0
54
Thu, 9 Apr
0
55
00:06
+1
55
Fri, 10 Apr
+1
56
00:06
0
55
Sat, 11 Apr
0
56
00:06
+1
56
Sun, 12 Apr
+2
58
00:06
0
56
Mon, 13 Apr
+1
59
00:06
+2
58
Tue, 14 Apr
+1
60
00:06
+1
59
Wed, 15 Apr
+2
62
00:06
+1
60
Thu, 16 Apr
+2
64
00:06
+2
62
Fri, 17 Apr
0
64
00:06
+2
64
Sat, 18 Apr
+1
65
03:06
0
64
Sun, 19 Apr
+1
66
00:06
+1
65
Mon, 20 Apr
+1
67
00:06
+1
66
Tue, 21 Apr
+1
68
00:06
+1
67
Wed, 22 Apr
0
68
00:06
+1
68
Thu, 23 Apr
0
68
00:06
0
68
Fri, 24 Apr
0
68
00:06
0
68
Sat, 25 Apr
0
68
00:06
0
68
Sun, 26 Apr
0
68
00:06
0
68
Mon, 27 Apr
0
68
00:06
0
68
Tue, 28 Apr
0
68
00:06
0
68
Wed, 29 Apr
0
68
00:06
0
68
Thu, 30 Apr
0
68
00:06
0
68
Fri, 1 May
0
68
00:06
0
68
Sat, 2 May
0
68
00:06
0
68
Sun, 3 May
0
68
00:06
0
68