Sozduk

@sozduk خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Эне тилим - эне сүтүм • @dosondo
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 19:18
23 Feb, 12:06 (245 روز پیش)
آمار انتشار #120:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 23 Feb
+17
17
Mon, 24 Feb
+11
28
00:06
+12h
17
Tue, 25 Feb
+4
32
00:06
+11
28
Wed, 26 Feb
+11
43
00:06
+4
32
Thu, 27 Feb
+2
45
00:06
+11
43
Fri, 28 Feb
+8
53
00:06
+2
45
Sat, 29 Feb
+6
59
00:06
+8
53
Sun, 1 Mar
0
59
00:06
+6
59
Mon, 2 Mar
+1
60
00:06
0
59
Tue, 3 Mar
+1
61
00:06
+1
60
Wed, 4 Mar
0
61
00:06
+1
61
Thu, 5 Mar
+1
62
00:06
0
61
Fri, 6 Mar
0
62
00:06
+1
62
Sat, 7 Mar
+1
63
00:06
0
62
Sun, 8 Mar
+1
64
00:06
+1
63
Mon, 9 Mar
0
64
00:06
+1
64
Tue, 10 Mar
+1
65
00:06
0
64
Wed, 11 Mar
+1
66
00:06
+1
65
Thu, 12 Mar
0
66
00:06
+1
66
Fri, 13 Mar
0
66
00:06
0
66
Sat, 14 Mar
+1
67
00:06
0
66
Sun, 15 Mar
+1
68
00:06
+1
67
Mon, 16 Mar
+1
69
00:06
+1
68
Tue, 17 Mar
0
69
01:06
+1
69
Wed, 18 Mar
+2
71
00:06
0
69
Thu, 19 Mar
+1
72
00:06
+2
71
Fri, 20 Mar
0
72
00:06
+1
72
Sat, 21 Mar
0
72
00:06
0
72
Sun, 22 Mar
+1
73
00:06
0
72
Mon, 23 Mar
0
73
00:06
+1
73
Tue, 24 Mar
0
73
00:06
0
73
Wed, 25 Mar
+1
74
00:06
0
73
Thu, 26 Mar
0
74
00:06
+1
74
Fri, 27 Mar
+1
75
00:06
0
74
Sat, 28 Mar
0
75
00:06
+1
75
Sun, 29 Mar
0
75
00:06
0
75
Mon, 30 Mar
0
75
00:06
0
75
Tue, 31 Mar
+4
79
00:06
0
75
Wed, 1 Apr
+1
80
00:06
+4
79
Thu, 2 Apr
0
80
00:06
+1
80
Fri, 3 Apr
0
80
00:06
0
80
Sat, 4 Apr
+2
82
00:06
0
80
Sun, 5 Apr
+1
83
00:06
+2
82
Mon, 6 Apr
0
83
00:06
+1
83
Tue, 7 Apr
0
83
00:06
0
83
Wed, 8 Apr
+1
84
00:06
0
83
Thu, 9 Apr
0
84
00:06
+1
84
Fri, 10 Apr
+1
85
00:06
0
84
Sat, 11 Apr
0
85
00:06
+1
85
Sun, 12 Apr
+2
87
00:06
0
85
Mon, 13 Apr
+1
88
00:06
+2
87
Tue, 14 Apr
+1
89
00:06
+1
88
Wed, 15 Apr
+1
90
00:06
+1
89
Thu, 16 Apr
+1
91
00:06
+1
90
Fri, 17 Apr
0
91
00:06
+1
91
Sat, 18 Apr
+1
92
03:06
0
91
Sun, 19 Apr
+1
93
00:06
+1
92
Mon, 20 Apr
+2
95
00:06
+1
93
Tue, 21 Apr
+1
96
00:06
+2
95
Wed, 22 Apr
+1
97
00:06
+1
96
Thu, 23 Apr
0
97
00:06
+1
97
Fri, 24 Apr
0
97
00:06
0
97
Sat, 25 Apr
0
97
00:06
0
97
Sun, 26 Apr
0
97
00:06
0
97
Mon, 27 Apr
0
97
00:06
0
97
Tue, 28 Apr
0
97
00:06
0
97
Wed, 29 Apr
0
97
00:06
0
97
Thu, 30 Apr
0
97
00:06
0
97
Fri, 1 May
0
97
00:06
0
97
Sat, 2 May
0
97
00:06
0
97
Sun, 3 May
0
97
00:06
0
97