Sozduk

@sozduk خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Аккаунт для изучающих Кыргызский язык
Автор: @dosondo
ژئو و زبان کانال
Kyrgyzstan, روسی


ژئو کانال
Kyrgyzstan
زبان کانال
روسی
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
18.08.2018 19:18
24 Feb, 09:03 (45 روز پیش)
آمار انتشار #122:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 24 Feb
+14
14
Tue, 25 Feb
+5
19
00:03
+15h
14
Wed, 26 Feb
+15
34
00:03
+5
19
Thu, 27 Feb
+4
38
00:03
+15
34
Fri, 28 Feb
+14
52
00:03
+4
38
Sat, 29 Feb
+14
66
00:03
+14
52
Sun, 1 Mar
+4
70
00:03
+14
66
Mon, 2 Mar
+2
72
00:03
+4
70
Tue, 3 Mar
0
72
00:03
+2
72
Wed, 4 Mar
+1
73
00:03
0
72
Thu, 5 Mar
+1
74
00:03
+1
73
Fri, 6 Mar
+2
76
00:03
+1
74
Sat, 7 Mar
0
76
00:03
+2
76
Sun, 8 Mar
+3
79
00:03
0
76
Mon, 9 Mar
+1
80
00:03
+3
79
Tue, 10 Mar
+2
82
00:03
+1
80
Wed, 11 Mar
0
82
00:03
+2
82
Thu, 12 Mar
0
82
00:03
0
82
Fri, 13 Mar
+1
83
00:03
0
82
Sat, 14 Mar
+2
85
00:03
+1
83
Sun, 15 Mar
0
85
00:03
+2
85
Mon, 16 Mar
+2
87
00:03
0
85
Tue, 17 Mar
+2
89
01:03
+2
87
Wed, 18 Mar
+2
91
00:03
+2
89
Thu, 19 Mar
+2
93
00:03
+2
91
Fri, 20 Mar
+1
94
00:03
+2
93
Sat, 21 Mar
+3
97
00:03
+1
94
Sun, 22 Mar
+2
99
00:03
+3
97
Mon, 23 Mar
+2
101
00:03
+2
99
Tue, 24 Mar
+3
104
00:03
+2
101
Wed, 25 Mar
+1
105
00:03
+3
104
Thu, 26 Mar
+1
106
00:03
+1
105
Fri, 27 Mar
+2
108
00:03
+1
106
Sat, 28 Mar
+1
109
00:03
+2
108
Sun, 29 Mar
0
109
00:03
+1
109
Mon, 30 Mar
0
109
00:03
0
109
Tue, 31 Mar
+4
113
00:03
0
109
Wed, 1 Apr
+2
115
00:03
+4
113
Thu, 2 Apr
0
115
00:03
+2
115
Fri, 3 Apr
0
115
00:03
0
115
Sat, 4 Apr
+1
116
00:03
0
115
Sun, 5 Apr
+2
118
00:03
+1
116
Mon, 6 Apr
+2
120
00:03
+2
118
Tue, 7 Apr
+1
121
00:03
+2
120
Wed, 8 Apr
+1
122
00:03
+1
121
Thu, 9 Apr
0
122
00:03
+1
122