Оскар Райс

@oscarrise Yoqdi 0

Автор канала: Oscar Rise
Диагноз: перелом позвоночника Th12, L1 со сдавливанием спинного мозга.
YT: https://youtube.com/oscarrisecom
IG: https://instagram.com/oscarrise
Написать в личку: @oscarrisecom
Kanal hududi va tili
Qirg‘iziston, Rus tili
Kategoriya
Tibbiyot


Muallifga yozish
Kanalning hududi
Qirg‘iziston
Kanal tili
Rus tili
Kategoriya
Tibbiyot
Indeksga qo‘shilgan
02.02.2018 01:17
28 Feb, 14:33 (138 kun oldin)
E’lon statistikasi #156:
Kanallarning birortasi ham ushbu e’lon bilan ulashmadi
Kunlar bo‘yicha ko‘rishlar:
Sana Bir kunda Jami
28 Feb, Thu +53 53
1 Mar, Fri +18 71
2 Mar, Sat +12 83
3 Mar, Sun +11 94
4 Mar, Mon +4 98
5 Mar, Tue +8 106
6 Mar, Wed +40 146
7 Mar, Thu +1 147
8 Mar, Fri +2 149
9 Mar, Sat +3 152
10 Mar, Sun +2 154
11 Mar, Mon +4 158
12 Mar, Tue +4 162
13 Mar, Wed +4 166
14 Mar, Thu +67 233
15 Mar, Fri +9 242
16 Mar, Sat +6 248
17 Mar, Sun +8 256
18 Mar, Mon +3 259
19 Mar, Tue +6 265
20 Mar, Wed +4 269
21 Mar, Thu +2 271
22 Mar, Fri +3 274
23 Mar, Sat +6 280
24 Mar, Sun +2 282
25 Mar, Mon +5 287
26 Mar, Tue +8 295
27 Mar, Wed +2 297
28 Mar, Thu +3 300
29 Mar, Fri +4 304
30 Mar, Sat +4 308
31 Mar, Sun +2 310
1 Apr, Mon +3 313
2 Apr, Tue +2 315
3 Apr, Wed +3 318
4 Apr, Thu +2 320
5 Apr, Fri +1 321
6 Apr, Sat +3 324
7 Apr, Sun +1 325
8 Apr, Mon +1 326
9 Apr, Tue +7 333
10 Apr, Wed +2 335
11 Apr, Thu +3 338
12 Apr, Fri +3 341
13 Apr, Sat +1 342
14 Apr, Sun +2 344
15 Apr, Mon +4 348
16 Apr, Tue +1 349
17 Apr, Wed +12 361
18 Apr, Thu +2 363
19 Apr, Fri +4 367
20 Apr, Sat +1 368
21 Apr, Sun +2 370
22 Apr, Mon +1 371
23 Apr, Tue +2 373
24 Apr, Wed +2 375
25 Apr, Thu +2 377
26 Apr, Fri +1 378
27 Apr, Sat +3 381
28 Apr, Sun +4 385
29 Apr, Mon +1 386
30 Apr, Tue +2 388
1 May, Wed +7 395
2 May, Thu +6 401
3 May, Fri +3 404
4 May, Sat +1 405
5 May, Sun +3 408
6 May, Mon +1 409
7 May, Tue 0 409
8 May, Wed 0 409
9 May, Thu +1 410
10 May, Fri +4 414
11 May, Sat +6 420
12 May, Sun +3 423
13 May, Mon 0 423
14 May, Tue +2 425
15 May, Wed +1 426
16 May, Thu +2 428
17 May, Fri 0 428
18 May, Sat +1 429
19 May, Sun 0 429
20 May, Mon 0 429
21 May, Tue 0 429
22 May, Wed +1 430
23 May, Thu +1 431
24 May, Fri +2 433
25 May, Sat 0 433
26 May, Sun +1 434
27 May, Mon +1 435
28 May, Tue +2 437
29 May, Wed 0 437
30 May, Thu +2 439
31 May, Fri +2 441
1 Jun, Sat +1 442
2 Jun, Sun +3 445
3 Jun, Mon +3 448
4 Jun, Tue +1 449
5 Jun, Wed +2 451
6 Jun, Thu 0 451
7 Jun, Fri 0 451
16 Jul, Tue 0 471